Partner jako zrcadlo / Přednáška Renáty Cholevíkové v Porubě

nahrávám mapu....Datum - čas
21.03.2019
9:30 - 11:30

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Přednáška Renáty Cholevíkové

Milí přátelé,
pro velký úspěch vám opět přinášíme krásnou přednášku Mgr. Renáty Cholevíkové „PARTNER JAKO ZRCADLO“, na kterou Vás srdečně tímto zveme. Na přednášce budou hezky a jednoduše vysvětleny základní principy toho, jak to ve vztahu mezi námi a ostatními lidmi v okolí funguje a dostanete návody, jak s tím dále můžete sami pracovat.

„Partner jako zrcadlo“
Dvě strany jedné mince – dvě půlky problému, jedna u muže a druhá u ženy. Jedno bez druhého totiž nemůže být. Věčné téma… vztahy.
Partner není někdo, kdo Vám chce ublížit, bez koho nemůžete žít, nebo kvůli komu se musíte obětovat. Každý Váš partner i jakýkoliv jiný vztah, je zrcadlo Vás samotných. Nejde o to, co Vám dělají druzí, ale jde o to, jak Vy na to reagujete! Když pochopíte, co Vám druzí lidé zrcadlí, přestanete se na ně zlobit.

O lektorce:
Renátka Cholevíková je úžasný člověk, je to životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce v oblasti komunikace, výchovy a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů. A také máma šestiletého chlapce, která denně řeší nejrůznější situace, jako všichni rodiče.

Více informací o Renátě na http://www.rencacholevikova.cz/

Kdy: čtvrtek 21.3.2019 9:30-11:30, pátek 10.5.2019 19:15-21:15
Kde: Studio Sundara, Dvorní 9, Ostrava-Poruba
Cena: 230,- Kč
Přihlášky na info@sundara.cz

Těšíme se na Vás! 🙂
Renča a Studio Sundara

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal