Přes vězení na Kubě po špičku v headhuntingu

nahrávám mapu....Datum - čas
19.02.2020
18:00 - 19:30

Místo konání
Centrum PANT

Kategorie


Přes vězení na Kubě po špičku v headhuntingu

Úžasný životní příběh Jana Bubeníka v diskuzi s Janem Laštůvkou a pořadu Byznys & Společnost.

Jan Bubeník byl studentem medicíny, když jej zastihla Sametová revoluce, ihned se zapojil do organizace studentských stávek, stal nejmladším zvoleným poslancem ve Federálním shromáždění a patřil do úzkého týmu spolupracovníků Václava Havla.
Po volbách v roce 1990 odjel do USA, kde vystudoval ekonomii na University of Colorado. Následně pracoval ve společnosti McKinsey & Co. Veřejně se nadále angažoval.
V roce 1999 byl hlavním organizátorem akce Deset let poté k 10. výročí sametové revoluce. Počátkem roku 2001 byl spolu s politikem Ivanem Pilipem zatčen při cestě na Kubu a několik týdnů vězněn tamním komunistickým režimem.
Od roku 2000 působil jako šéf pražské pobočky firmy Korn/Ferry a později založil vlastní headhuntingovou firmu Bubenik Partners.

Moderuje a provází Jan Laštůvka, spoluzakladatel MonkeyData a Lemonero, fanoušek architektury, cestování a moderní historie.

Dobrovolné vstupné

—————————-
Mediální partneři Centra PANT:
Magazín Patriot; Časopis Program; Ostravan.cz – Deník pro kulturu a umění

Za podporu programu Centra PANT děkujeme:
Statutárnímu městu Ostrava, Zastoupení Evropské komise v ČR, Česko-polskému fóru MZV ČR, Polskému institutu v Praze a firmám Fortemix produkce, ČEPS, MEGABOOKS CZ, Direct pojišťovna a Past production

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal