Ranní energizer yoga s Kristýnou 10+1

mapa není k dispoziciDatum - čas
20.05.2019
6:30 - 7:30

Místo konání
Fly yoga Ostrava a Olomouc

Kategorie


Ranní energizer yoga

Ranní energizer yoga s Kristýnou 10+1
„Chcete mít pěkný týden? Začnete ho jógou“
Kristýna: Ráno miluju, začíná nový den, nový svět, přichází nový lidé a nové zkušenosti. A jak jinak je přivítat než s tou správnou energii? Jsem přesvědčená, že jóga dokáže vykouzlit úsměv na tváři i v nejrannější čas. Co člověka může nakopnout víc, než pozdrav slunci? Káva? I tu u nás máme! Tak si přijďte zajógovat, dát si kávu a kdo se rád zdrží, tak vezměte i snídani sebou.

Co se naučíte?
Prozkoumáme, jak se naše tělo chová po ránu, co je staženější a co je naopak uvolněnější. Naučíme se, jak šetrně rozhýbat klouby, páteř a protáhnout svaly. Mimo jiné se naučíme aktivovat hluboké stabilizační svaly, které si na svoji aktivitu brzy zvyknou a tím pádem nás „donutí“ stát po celý den rovně čili ochrání naši páteř (vyhřezlá ploténka, bolesti zad) a naše klouby (meniskus, hypermobilita). Avšak především se připravíme do celého týdne psychicky, a proto nás neminou dechová cvičení, relaxace ani pohyb.

Pro koho je kurz?
Pro každého. Nezáleží na tom, jestli máte rádi ráno, nebo se chcete vnitřně posunout dál a berete to jako VÝZVU. Nebo ráno fakt nesnášíte, ale přesto chcete přijít. Ráda poznám každého z vás.

Jak se přihlásím?
Kurz 10+1 lekcí si můžete vyzkoušet na úvodní lekci dne 1/4/2019. Kurz poběží od 1.dubna ve PONDĚLKY v 6:30 – 7:30 h s Kristýnou

Kde nás najdete?
Vítkovická 3108/11, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Permanentka 10+1 stojí 1500 Kč, můžete si ji zakoupit u Kristýna, objednávejte emailem kritynastupkova@email.cz

Namaste 🙂

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal