Ranní jóga s Honzou

mapa není k dispoziciDatum - čas
16.10.2019
7:00 - 8:00

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Ranní jóga

Probudit se a tvořit svůj nádherný den. Že se vám nechce vstávat? Po ranní józe je celý den úplně jiný! Radža jóga nás povede opět do srdce, dovnitř sebe, tam, kde vznikají ty nejkrásnější počátky. Jak začínají den jogíni? Jak nabírají sílu? Jak se ještě prázdným břichem před snídaní zbavují všeho nepotřebného? Naučíme vás to. Hodina ranní Radža jógy, vedená Jan Dvořák.

Příjďte se ráno nastavit na krásnou novou realitu. Získáte rovnováhu, protáhnete tělo a nastavíte mysl na krásný den. Naučíte se ranní asány a jógové sestavy, které můžete přidat do každodenní praxe.

Pro koho je kurz ?

Pro začátečníky i pokročilé.

Kdy?

Ranní jóga je STŘEDY, kurz poběží od 4.září setkáme se na karimatkách v 7:00 – 8:00 s Janem Dvořákem

Jak se přihlásím ?

Kurz poběží každé středeční ráno, můžete dojít za jednorázové vstupné 200 Kč a nebo pernamentka na 10 vstupů stojí 1600 Kč, můžete si ji zakoupit u Jana, objednávejte emailem jan@vivaostrava.cz a zašlete hned své fakturační údaje (jméno a adresa). Pokud chcete doklad pro pojišťovnu, napište to prosím do emailu. Poté můžete s fakturou přijít na hodinu, kde vám dá lektor vypsanou permanentku a doklad.

DŮLEŽITÉ:
Permanentka platí vždy na 1 lektora na kteroukoliv jeho lekci a je nepřenosná. V případě Renaty a Honzy je možné kombinovat. Přečtěte si, prosím organizační detaily: http://www.vivaostrava.cz/p/jaktounaschodi a zde je, jak se k nám dostanete: http://www.vivaostrava.cz/p/jakseknamdostanete

Hari óm, těším se na vás!

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal