Ranní Slow Flow s Renatou H 10 lekcí

mapa není k dispoziciDatum - čas
24.05.2019
9:00 - 10:00

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Ranní Slow Flow

Koncept cvičení ranní „slow flow“ rozvíjí klasické pozice jógy v plynulém a klidném rytmu dechu. Trénuje a zlepšuje fyzickou kondici, vnímání a sebeuvědomování sebe sama.

Pravidelným cvičením podpoříte optimálně sílu svalů, aniž by jste je přetěžovali. Zároveň účinně protáhnete a uvolníte svaly zad, spasmy a blokády způsobené přílišným sezením , stáním nebo jinou nerovnoměrnou aktivitou. Slow flow je účinný trénink pro redukci přebytečných kilogramů, i na a uvolnění stresu. Slow flow je velice účinný, pomalý, plynulý a propracovaný systém( power)jógové lekce.

Cvičí se klasický pozdrav slunci, pozdravy slunci a sekvence tančícího bojovníka, sekvence ve vinyasa stylu, otevření kyčlí a uvolnění kloubů, techniky záklonů a přípravné pozice stoje na hlavě. Rozvíjíme základy plného jógového dechu a ostatní dechové techniky. Vše doplněno relaxací příp. krátkou meditací. Lekce jsou vždy připzůsobeny aktuálním podmínkám (roční období, lunární fáze, sestava a energie cvičících na lekci apod.:-))

Lektor: Bc.. Renata Herbáčková (certifikovaný instruktor powerjógy, absolvent kurzů jin jógy a pricipů zdravého pohybu)

Co se naučíte?

Pracujeme s celým tělem, dechem naučíte se hlavně vnímat své tělo, jeho potřeby a individuality a necháte se unášet na vlně vlastního dechu. Jóga vám může získat pružnost těla i mysli, přinese uvolnění protažení a nastartuje váš organismus na celý den.
Není cílem použít naše tělo abychom se dostali do „pozice“ ale použít pozici abychom se dostali do našeho těla.

Pro koho je kurz?

Fyzická zdatnost ani předchozí zkušenosti s jógou nejsou podmínkou. Kurz je vhodný pro všechny osoby (zdravé), v případě, že máte jakékoliv zdravotní omezení nebo jste li těhotná konzultujte vhodnost cvičení nejprve s lékařem a upozorněte lektora před začátkem kurzu.

Jak se přihlásím?

Kurz 10+1 lekcí si můžete vyzkoušet na úvodní lekci dne 21/3/2019. Kurz poběží od 12.dubna v Pátky v 9 hod.
Permanentka 10+1 stojí 1500 Kč, nebo poměrná část permanentky a nebo jednorázový vstup 200 Kč, můžete si ji zakoupit u Renaty Herbáčkové, objednávejte emailem renataherbackova@gmail.com .

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal