Shakti & Shiva

nahrávám mapu....Datum - čas
18.01.2019 - 19.01.2019
18:00 - 16:30

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Shakti & Shiva

SHAKTI & SHIVA – pravá ženská a pravá mužská esence. Oba aspekty se nachází uvnitř v těle. Nejsou omezené prostorem, ani časem. Přítomné jsou v jádru každého z nás, pod mnoha ochrannými vrstvami, které jsme vytvořili na základě víry vynášející důležitost ega, osobnosti a myšlení na horní stupně lidských hodnot.

Tím jsme ztratili ponětí, kým jsme ve skutečnosti. Zapomněli jsme na nesmírnou sílu, kterou disponujeme, nenavázali jsme kontakt s intuicí, jakožto „multidimenzionální stanicí“ uchovávající a napojenou na nespočet dat z mnoha realit. Odpovědnost za tělo jsme odevzdali do rukou různých systémů a specialistů.

Když se tak děje, pak je harmonie mezi ženskou a mužskou sílou rozhozená. Což nakonec zažíváme v osobním příběhu. Nerovnováha se projevuje mnoha způsoby. V nesrovnaném těle bude vždy převažovat očekávání, že se zázrak dostaví zvenčí. Na této úrovni existuje malá důvěra v možnost zázraky přímo tvořit.

SRDEČNĚ VÁS ZVU – PŘIJĎTE JE TVOŘIT. V DNEŠNÍ DOBĚ SE UŽ VÍ – „JAK“.

Kruh je otevřený pro každého, není potřeba mít žádnou předchozí zkušenost. Celý seminář – rozpomínání bude veden citlivě, s důrazem na probuzení vlastní síly, zdroje vnitřní medicíny a moudrosti. Naše těla si zažijí stavy vysokých frekvencí, hloubku energetických spojení, pocity jako vděčnost, láska bez podmínek, které jsou hlavním generátorem pro uzdravení.

PŘIHLÁŠKY – Lenka Dzidová (Sundara), tel. 723 294 939, info@sundara.cz, www.sundara.cz
Gabriela Dušková, www.vesica-news.com, gabisoul77@gmail.com

CENA – dobrovolná s nastavením minimální hranice – 777,-Kč
Předem se hradí nevratná záloha – 321,-Kč na účet 275875375 / 0300 (ČSOB banka). Pokud budete vnímat, že sdílené vědění má pro Vás vyšší hodnotu, než je stanovená minimální částka, můžete po příchodu na recepci přispět dobrovolně částkou vyšší.

Investici dáváte sobě, své důvěře, svým rozhodnutím, které budou rušit stará nastavení. Nechť je to příspěvek ze srdce (ne z hlavy), tím se otevřou cesty pro hojnost.

DOBA TRVÁNÍ – pátek od 18 – 21 hodin a v sobotu od 9 – 16,30 hodin

CO S SEBOU, A JAK SE PŘIPRAVIT – na místo si vezměte pohodlné oblečení, ženám doporučuji volnou sukni nebo volné šaty (kalhoty se nehodí – energeticky, ani upnuté sukně, silonky)
Pár dní předem vynechte z jídelníčku živočišné potraviny, zkuste, jaké zázraky se s tělem dějí, když jste jen na rostlinné, případně živé stravě. Den před a v den konání pak žádný alkohol.

PROGRAM –
– jednotné dýchání v kruhu
– QiGong, Taoistické a některé Tantrické praxe (zdravé tělo a uzdravené životní témata spojené se vztahy, rodinou, zaměstnáním, nebudou skutečností, pokud nám v těle nebude proudit zdravá energie – životní síla… žádná oklika nepomůže, žádná náhražka neexistuje)
– Vědomé doteky, pohledy, pohyb
– Sdílení, uvolnění, naladění se do stavů „nula“, kdy se přepisují staré formy

O GABRIELE –

Rozpomínání se jí začalo otevírat v roce 2010, na workshopech v americké Sedoně, kam si ji zavolal symbol Květu Života. Vícedenní semináře byly vedené autorem knížek „Pradávné tajemství Květu Života“, Drunvalo Melchizedekem. Do České a Slovenské republiky přivezla v roce 2011 osnovu Školy Rozpomínání, založené mnoha terapeuty a šamany z celého světa (z třiceti různých zemí).
Poté dálkově studovala zákonitosti kvantové fyziky na akademii Resonance, kterou vede Nassim Haramein. Přeložila knihu „Žít v srdci“, vydala a v mnoha tisícovém nákladu prodala knihu „Poselství pro Kmen mnoha barev“, postavila přírodní, slaměno-hliněný dům ve tvaru Vesicy (Jóni), kde vede přes léto víkendy na práně.
Žije v Brně, hodně času pobývá v přírodě, intenzivně cvičí QiGOng, baví ji sporty, meditace v klidu i dynamické taneční party. Miluje čokoládové ceremonie, potní chýši, spontánní bubnování, život a vědomé proměny.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal