SM Systém pro začátečníky v Porubě / zahájení nového kurzu

nahrávám mapu....Datum - čas
06.12.2019
17:00 - 18:00

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


SM Systém pro začátečníky

Nový kurz SM Systému pro začátečníky v pátek od 17 do 18 h! Zahájení kurzu!
Sedavé zaměstnání a bolest zad. Každodenní stres a ztuhlost svalů, blokace krční páteře, migrény. Nebo vyhřezlá ploténka. Říká vám to něco? Potom neváhejte a přijďte na lekce rehabilitační a regenerační metody zvané SM systém, které vytvořil MUDr. Richard Smíšek (SM – stabilizace a mobilizace páteře).
Díky unikátnímu objevu „spirální stabilizace páteře“ se podařilo vyvinout účinný pohybový program, který používá v každém cviku všechny důležité prvky najednou: posilování, stabilizaci, protahování, relaxaci, koordinaci a rovnováhu. Cvičení vyrovnává páteř do střední linie a protahuje ji vzhůru.
Tato velmi účinná metoda působí jako prevence proti bolestem zad, regeneruje meziobratlové ploténky, zlepšuje držení těla a posiluje ochablé břišní a zádové svalstvo. Metoda představuje aktivní pohyb paží nebo nohou pomocí elastického lana. Díky tomu se provádí rozsáhlé pohyby končetin, zapojuje se šikmý a příčný sval břišní a páteř se protahuje směrem vzhůru.
Cvičení může probíhat skupinově či individuálně a jeho náročnost je přizpůsobována každému individuálně, a dle potřeb. Cvičí se bosky a v pohodlném oblečení.
Lekce SM Systému u nás vede vynikající lektorka a specialistka na pohyb, pohybovou diagnostiku a nápravu zad s dlouholetými zkušenostmi Mgr. Dana Bajgarová.
Těší se na Vás ♥
Dana

Rezervace na www.sundara.cz nebo info@sundara.cz

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal