Smack – P’s A Love II Tour Ostrava

nahrávám mapu....Datum - čas
20.04.2019
21:00

Místo konání
Barrák music club

Kategorie


Smack – P’s A Love II Tour

Smack One – P’s A Love II Tour

Na přelomu března a dubna vychází očekávané pokračování Smackova kultovního alba P’s a Love. Podle Smackových slov dvojka překoná nejen jedičku, ale i kterékoli z jeho dalších dosud vydaných CDs. K hitům Skončila Show (feat. S. Barracuda) a Flush (feat. Marger) přibude 13 dalších věcí, objeví se jak Smackův A51 Sound, tak hosté jako Yzomandias, Ca$hanova Bulhar, nebo Bílej Rus. Produkce zajistí například Shadow D, Forbidden Society, Frank Flames, Komander, Dryman, nebo hvězdné dvojice Huclberry & Gezin a JLSXND7RS & Ironsoul. Posledního jmenovaného určitě zná celosvětová dubstep komunita pod jeho předchozím jménem Kromestar. Kdo ví, co znamená P’s a Love, ten ví, že se může těšit jak na neobyčejný obsah, tak na neobyčejný vizuál a v neposlední řadě na neobyčejné shows.

Je nám velkou ctí představit Vám jarní část tour k novému albu P’s A Love II, během níž navštíví Smack a jeho A51 sound 14 českých a slovenských měst. Vstupenky je možné zakoupit na webu www.archetyp51.com.

Na tuto akci máte 2 možnosti vstupů:

Standartní Vstup – 200Kč
https://www.archetyp51.com/shop/ostrava/

VIP Vstup – 851Kč
https://www.archetyp51.com/shop/ostrava-vip/

VIP Vstup zahrnuje triko z nové kolekce, meet & greet se Smackem a crew před show (po show nebude možnost). Kapacita VIP vstupů je striktně limitovaná!

Smack One – Flush ft. Marger (Prod. by Huclberry)
https://www.youtube.com/watch?v=hWFGf4Cv7L8

Díky a vidíme se na party!

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal