Staň se mistrem telefonování

nahrávám mapu....Datum - čas
21.05.2019
9:00 - 12:00

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


Staň se mistrem telefonování

Je telefonování nedílnou součástí vaší práce? A cítíte, že v něm máte rezervy? Přečtěte si, co k workshopu telefonování říká jeho lektorka Lenka Fasterová:
Telefonování mi bylo hrozně nepříjemné. Když jsem měla domluvit schůzku po telefonu, prokrastinovala jsem až hrůza: ještě zalít kytky, vždyť chcípají, to prostě nepočká; ještě si udělám kafe, ať si to zpříjemním, teď stejně nemá cenu volat, budou na poradě; vždyť už je skoro poledne, půjdou na oběd…
Připomíná vám to něco? Já jsem dnes už v pohodě. Vím, jak na to, umím lidi oslovit a zaujmout, vím, jak si přirozeně domluvit schůzku a jak zvládnout úvodní námitky. A moc ráda se s vámi o zkušenosti s telefonováním podělím.

– Chcete se při telefonování cítit jistě a přirozeně?
– Chcete umět zaujmout už první větou?
– Chcete působit v telefonu profesionálně a sebejistě?
– Chcete mít jistotu, že vždy budete vědět, co říct?
– Pak jste srdečně zváni na kurz Staň se mistrem telefonování!

Lenka Fasterová, lektorka a trenérka s dvacetiletou praxí v oblasti osobnostního rozvoje, člověk s dvanácti lety zkušeností v pozici vedoucího obchodního týmu, má pro vás praktické tipy a doporučení pro profesionální telefonování, ať už ve firemním, obchodním nebo soukromém prostředí. Nalaďte se na profesionální vlnu a staňte se mistrem telefonické komunikace!

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal