Středověký bludný kruh aneb často kladené dotazy trochu jinak

nahrávám mapu....Datum - čas
27.08.2019
17:00 - 19:30

Místo konání
Masérna Víta Swaczyny

Kategorie


Středověký bludný kruh

Dovolte pozvat vás na mou člověčí přednášku. Nejde úplně o stand-up comedy, ale smíchu bude dosti.
– Bludný kruh, která bude 13.8 v 17:00 v centru Ostravy
Cena 250 Kč
17:00 – 19:30 (končíme až dotazy dozní)

Přednáška Víta Swaczyny,
o principech, které pomáhají v neobvyklých i obvyklých životních situacích. Preventivní mentální medicína opět zasazena do souvislosti našeho života.O tom jak lidé opouštějí vlastní středovek. Přednáška pro ty u kterých se změna chystá nebo ty u nichž změny běží. Ale také pro ty, kteří koukají jako blázni na to co se děje jejich blízkým, nejsou úplně skeptičtí a zatvrzelí ve svých dogmatech a rádi by tu situaci pochopili.

V našem životě se často dostaneme do situací, kdy jen čučíme a s úžasem sleduje, co se to děje. Horším případě, co se to SAKRA děje. Někdy ovšem vstupujeme do situace kdy si nepovšimneme, že na naši životní křižovatku, někdo přidal semafor a změnil hlavní cesty. Říká se tomu skok vědomí nebo kvantový skok a už se najednou nelze rozhodovat stejně. Naše priority se změnili.

Najednou nelze věci dělat obvykle, ale nevíme jak. Saháme po duchovní literatuře snažíme se ze všech sil vrátit se zpět do Normálu. 🙂 Good Luck asi to lze, ale cena je vysoká odevzdáte vlastní vědomí svobodu a někdy i srdce. To je sakra moc.

Máme rok 2019 lidé vědomě procházejí rychlé proměny. Opouštějí zrady křivdy a běží za světlem. Zatímco jiní kují strachy zalézají do nor (myšleno i obrazně prášky) a snaží se zachovat staré principy (onen středověk). Když mi někdo říká že je potřeba navrátit původní hodnoty tradice a myslí tím komunismus/středověk mám jeden princip, mnohem straší, podle kterého vznikla i naše planeta, naše pachamama.

Vždy když tomto přednáším v rámci reflexologie a tradiční čínské medicíny naskakuje husí kůže většině okolo.

Iks tisíc let nám to tady Číňan kreslí všude možně. Kdo ví, kdo to kreslil ještě před nim. Jednoduchá malba co jasně ukazuje, že z ohně (chápejme vášně) vznikne země (chápejme cesta) ve které se objeví kov (chápejme příležitosti) a vznikne voda (chápejme úrodný koktejl emoce cit) z toho vyroste dřevo (chápejme zisk úroda zkušenost) Dřevo umí růst nahoru a hořící a plameny stoupají ještě výše a stejně jako naše modlitby a přání mají svůj jasný směr.

Jsme zase v na počátku. Ale ejhle úplně jinak a nově. Z blátivé krajiny depresí, liknavosti, rutiny a apatie se stane místo , kde lze krásně žít v radosti,lásce a tvořivosti.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal