Světáci / divadlo Háta / Ostrava

nahrávám mapu....Datum - čas
27.04.2020
20:00 - 23:00

Místo konání
Garage Club

Kategorie


Světáci / divadlo Háta

Vážení fandové divadla,

jako první přivážíme do Ostravy divadelní hudební komedii SVĚTÁCI s vynikajícím hereckým obsazením v čele s Adélou Gondíkovou, Janem Přeučilem, Daliborem Gondíkem a dalšími.

Představení se uskuteční v pondělí 27.dubna 2020 od 20 hodin v Garage Martinov.

Vstupenky lze již zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově.Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ DO PÁTKU 12 – 20 hodin! Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 725 524 700.

VSTUPENKY lze koupit v cenách 450,- Kč sezení od 5. řady nebo sezení od 1.do 5.řady a VIP balkón za 520,- Kč.

SVĚTÁCI:
Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů. V divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského se na jevišti objeví stálice Divadelní společnosti Háta, ale i nové populární tváře: Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Vlasta Žehrová, Olga Želenská, Monika Absolonová, Ivana Andrlová anebo Jana Zenáhlíková v rolích lehkých dam, Miriam Kantorková nebo Vlasta Peterková v roli paní Trčkové, Dalibor Gondík, Martin Zounar, Zbyšek Pantůček, Aleš Háma, Filip Tomsa, Lumír Olšovský v rolích fasádníků a Martin Sobotka, Pavel Vítek a Lukáš Pečenka v ostatních rolích. Jako zvláštní hosté účinkují v roli emeritního profesora šarmantní Jan Přeučil nebo „dechovkový král“ Josef Oplt.

UKÁZKA:
https://www.youtube.com/watch?v=DfzggYIaap4

Těšíme se na Vás

Váš klub

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal