Thajská masáž obličeje + míchání antiage oleje

mapa není k dispoziciDatum - čas
06.12.2019
17:00 - 19:30

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Thajská masáž obličeje

Všimli jste si někdy, jak mladě vypadají thajské ženy? Thajská automasáž obličeje dokáže daleko více než krémy, oleje a nebo strava. Dle některých je to prý jedna z mála metod přírodního omlazení, která funguje ve zralém věku. Tato technika je již pro mladé ženy, a může se předávat z generace na generaci.
Pokud ji budete provozovat 3,5 měsíčně 1x denně 20 minut, může vám hodně věcí na obličeji změnit. Samozřejmě k lepšímu. Více informací: http://www.ritualyomlazeni.cz

„Existuje thajská technika, která je silnější než jakékoliv krémy, které fungují jen na chvíli.“ Možná, že po letech si ji budete cenit více než botox, protože narozdíl od něj se neztrácí v čase ani neuvadá a nevypadá nepřirozeně, ale čím déle ji budete dělat, tím mladší budete vypadat.“ Renata Ptáčníková

Žijeme v gravitačním poli. Thajská masáž nabízí ve své podstatě silnou detoxikaci celého těla, její součástí je reflexní masáž, stimulace samoozdravných bodů na tzv. liniích SEN, a také předávání meditativního stavu. Mistr Papá Nikolas mne před nějakou dobou seznámil s automasáží obličeje a hlavy, kterou vyučuje nejlepší Mistr thajských terapií v buddhistickém klášteře v Chiang Mai, nazývaný Pischest, který je mým učitelem. Ve svém životě jsem viděla hodně, a vím, že věk je velice relativní číslo. Náš organismus se umí plně obnovovat za určitých okolností do 80ti let. Tuto „pichetovskou techniku“ se naučíte za 2,5 hodiny tak, abyste ji mohly každý den dělat doma a těšit výsledek pak sebe i svého partnera. Povím vám k ní mnoho zákonitostí a zajímavostí, budu s vámi sdílet, co dále funguje, ale nejvíce můžete omladit organismus celodenním workshopem Rituály Omlazení.

Účinky thajské omlazující sebemasáže najdete na http://www.ritualyomlazeni.cz Nastavte si každodenní masáž jako „RITUÁL SEBELÁSKY“, máte o půl úspěchu postaráno.

🌸Lektorka: Renata Ptáčníková
Cena: 1490 Kč
Rezervace: ahoj@vivaostrava.cz

⚱️Součástí thajské masáže obličeje bude namíchání zimní verze antiage oleje. Příjďte se naučit namíchat 🌺zimní antiage olej. Naučíme se jeho složení a rovnou si jeden 20 ml odnesete domů. Jeho blahodárné složení je podle starých receptů, které se předávaly z generace na generaci. Míchání olejů ⚗️a hýčkání sebe je cestou k rozproudění energie ženství🛀🏼, která ve světě nyní chybí. Olej je vhodný na každou pleť od 25 let, a má dvě varianty pro dva typy pleti. Antiage olej můžete věnovat i jako dárek na vánoce. Budete umět namíchat vlastní luxusní zimní antiage olej.

🧬V kurzu se dozvíte podstatu péče o pleť, vysvětlení funkce detoxu a obnovy buněk, vyprávění o účincích jednotlivých substancí antiage oleje.

💎Součástí workshopu jsou velice luxusní éterické oleje🌺🌱, které jsou v ceně.

Kurz doplňuje celou sérii workshopů podporující omlazení, krásu, ženskost a zdraví, 🌸RITUÁLY OMLAZENÍ🌸 http://www.ritualyomlazeni.cz , především Omlazující thajská masáž obličeje. Rezervace na kurz na webu. 🖌

Cena: 1490 Kč

Lektorka: RENATA PTÁČNÍKOVÁ
Staří jogínští tantrici tvrdi, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let. Vytvořila jsem ucelenou sestavu RITUÁLY OMLAZENÍ, jednodenní workshop, 5 doprovodných miniworkshopů zejména pro ženy. a kurz Omlazující jóga. Thajské terapii se věnuji již 8. rokem. Studuji je u Nikolaose Christudoulou (GR), a u velkého mistra thajských terapií v Chiang Mai, Pichesta Boothome v Thajsku. Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda. Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki od Mistra Borise Tichanovského (RU).
Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejradši jsem maminkou.

„Thajskou omlazující masáž školím buď jako samostatný kurz a zároveň je v ucelené sestavě workshopu RITUÁLY OMLAZENÍ. A je to nejoblíbenější kurz. Největším překvapením pro mě je, že ženy příjdou na kurz Omlazující masáže obličeje, a když jim začnu ukazovat thajské techniky sebemasáže, a vysvětlím, jak to funguje, jsou tak nadšené, že se tím mnohdy zaobírají ještě hodinu navíc! 🙂 Pak totiž pochopí tu podstatu, to, o co v celém tom jde. A ony to cítí a chtějí to. Hřeje mě, že chtějí jít do hloubky.“

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal