Vlny: Devadesátky

mapa není k dispoziciDatum - čas
24.08.2019
22:30

Místo konání
Filmový festival Vlny

Kategorie


Vlny

Noční projekce jsou ideálním kořením každého správného filmového festivalu a pozadu nezůstanou ani Vlny. V sobotu 24. srpna si tak budete moci vychutnat i Devadesátky debutujícího režiséra (a uznávaného herce) Jonaha Hilla, který postavil jedinečný filmový pomník dekádě, během níž se zásadně utvářel názor na svět i většiny z nás. 💾 Ale pozor, i když se jedná o Hillovu celovečerní prvotinu, Devadesátky působí natolik sebevědomě a technicky zvládnutě, že se okamžitě zařadil mezi nejsledovanější režiséry současnosti. Tahle americká nezávislá perla si zkrátka zaslouží vaši pozornost. A kdy jindy než na Vlnách? 🌊

DEVADESÁTKY 🇺🇸
Kalifornské slunce, holky, mejdany, skejt a parta starších kluků, do které by hrozně rád zapadl. Tohle je prostě léto všech velkých poprvé, na které Stevie nikdy nezapomene. Tím spíš, že ho prožívá v polovině devadesátek – neopakovatelné době, jejíž atmosféru Jonah Hill (Vlk z Wall Street, Superbad) ve svém režijním debutu dokonale vystihl, hudbou počínaje a módou konče.

🎬 Před promítání vás čeká úvod dramaturga festivalu

Cena jedné vstupenky činí 130 Kč.

🎫 Vstupenky se budou prodávat na jednotlivá promítání, koncerty i další programové body festivalu Vlny samostatně, k dispozici budou na začátku srpna.

👍 Přihlašte se na událost a neunikne vám žádná novinka ohledně programu ani vstupenek.

Více informací naleznete na webových stránkách www.kinocineport.cz/vlny nebo na našem oficiálním fb.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal