Výroba domácího vermikompostéru

nahrávám mapu....Datum - čas
19.09.2019
17:30 - 19:30

Místo konání
Cooltour Ostrava

Kategorie


Výroba domácího vermikompostéru

Přestaňte házet slupky do koše a proměňte je v prvotřídní hnojivo! Kompostovat může každý – v domě se zahradou i v garsonce. Stačí přijít na workshop Kokozy a druhý den můžete začít. Odnesete si nejen zbrusu nový vermikompostér, který společně vyrobíme, ale i spoustu kompostovacích tipů a osobně prověřených vychytávek.

Organické zbytky jsou poklad. Je paradoxem, že zrovna tenhle druh „odpadu“, který se dá tak snadno využít a vrátit zpátky do půdy, třídíme ze všech nejméně. Organicky rozložitelný odpad tvoří obvykle 40 – 60% z obsahu našich košů se směsným odpadem, kterým se tak značně uleví. A hlavně, kompost můžete okamžitě využít jako ideální přírodní hnojivo na zahrádku, balkon nebo třeba nevzhledný trávník ve vnitrobloku.

V ceně workshopu je vedení zkušenými lektory, nářadí a materiál pro výrobu vlastního vermikopostéru pro každého účastníka.

Workshop je zapotřebí uhradit předem, nejpozději do 16 9 2019. Vstupenky ke koupi ZDE: goout.net/cs/listky/vyroba-domaciho-vermikomposteru/nhdf/

#ŽijuKompostyl


Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí Ministra životního prostředí.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal