Workshop Rituály Omlazení

mapa není k dispoziciDatum - čas
08.02.2020
8:00 - 17:00

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Workshop Rituály Omlazení

Rituály Omlazení je sestava pro ženy pro každý den. Naučíte se tibetské a thajské techniky v oblasti stravy, cviků, manter a rituálů, které vám mohou omladit a detoxikovat tělo a obličej. Všechny informace na http://www.ritualyomlazeni.cz

🌸Co se naučíte?

💠To, co se dozvíte vás může zavést k samotné podstatě. A to, co se naučíte vás opravdu může udělat šťastnějšími, krásnějšími a zdravějšími. Disciplínu a sebelásku už k tomu trochu můžete přidat samy. Dostanete nástroje, a to, jestli je využijete je už jen na vás.

💠Projdeme šest oblastí:
1. CVIČENÍ – co a jak a proč cvičit, aby se nám pořádně točily čakry, detoxikoval organismus, uzdravovaly orgány a především, abychom tělo OMLADILY?
2. THAJSKÁ OMLAZUJÍCÍ MASÁŽ OBLIČEJE – naučíte se, jak omladit obličej jediným způsobem, který je trvalý a je lepší než BOTOX. Navíc detoxikujete tímto i tělo.
3. STRAVA A VÝŽIVA – samotná podstata co a jak jíst a proč. 3 základní recepty na elixíry obnovy, výživy a detoxu + 3 další recepty na možné varianty jídel, které nejsou složité, ale jsou chutné a výživné + Detox pomocí potravin + 5 omlazujících potravin. Léčení v nemocích.
4. KOSMETIKA – podstata dekorativní i pěstící kosmetiky na obličej tělo i vlasy. Péče. Tady budete hodně překvapené.
5. THAJSKÁ DETOXIKAČNÍ AUTOMASÁŽ TĚLA – krátká série masáže sebe samé, aby se tělo začalo detoxikovat a omlazovat, především obnovovat buňky.
6. MYSL – jak čistit a programovat mysl na vyšší úroveň vědomí, programy, které v kolektivním vědomí letí, už nepotřebujete. Omlazení pomocí mysli.

🌸Jaké má kurz účinky?
Abyste mohli naplnit sklenici něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit. Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce.
Účinky nejvíce zaznamenáte na obličeji, ale celé tělo bude procházet detoxikací a čištěním nejméně 6 měsíců, záleží jak upravíte stravu, a co, kolik a jak budete k elixírům jíst a pít.
Workshop výrazně posiluje ženství. Sestava pracuje s hormony, které mají na starost emoce a část stárnutí organismu. Dech okysličuje tkáně a krev, že budete (nejen) vypadat zdravější.
Mnoho žen po měsíci zhubne o 3 kg, a pokračuje až k 7 kg.
Přibude vám spoustu energie, budete zářit a časem se zlepší hybnost těla a pokud budete mít disciplínu a vůli, můžete se výrazně ozdravit a omladit.

🌸Od kolika let je kurz vhodný?
Myslím, že čím dříve, tím lépe. Není jen pro starší ženy, jsou to omlazující techniky pro ženy, které mohou přidat do svého dne od 30 let, které se snad jednou budou předávat z generace na generaci.

🌸Doporučení k workshopu:
Workshop je maximálně pro 12 žen. Rezervujte raději včas🙌🏼. Workshop bude praktický, nebudete tedy jen sedět a poslouchat. Každé omlazení začíná detoxem, čištěním, můžete si dát půst již v den předem a na večeři něco lehkého. Prosím, příjďte nalačno. Součástí kurzovného je i jídlo🥗🍹, které si v rámci učení samy připravíme, pokud víte, že jste hladové, přiberte si svačinku. S sebou si můžete vzít pohodlné oblečení (legíny, tričko), přípravky na odlíčení a makeup s sebou, pokud je používáte. ♥️

💎REZERVUJ

Abyste si nemusely psát, dostanete nádherné skripta, které mají v sobě i poklady, které na kurzu nezazní a můžete si do nich psát, je v nich místo.

🌸Jak se připravit na kurz a co s sebou?
Vezměte si pohodlné oblečení , nejlépe vrstvené, at můžete cítit teplo a chlad. Moc už se na vás těším, je to boční vchod budovy Vítkovická 15, na zemi najdete směrovky :). Parkování hned u budovy. Více na webu vivaostrava.cz v sekci Jak to u nás chodí. Kdybyste chtěly hotel, doporučuju levnější verzi Hotel Vista, který je dostupný busem, tramvají nebo autem a je čistý za pěknou cenu v Ostravě Jihu. Zastávka je U Helbicha nebo Hotel Bělský les a naše u studia je Dolní Vítkovice Hlubina. Projdete podchodem a jste tam :). Renata

🌸Lektorka Renata Ptáčníková🌸
Thajské masáži, především Thajské terapii se věnuji již 8. rokem. Studuji je u Mistra Borise Tichanovského (RU), a Nikolaose Christudoulou (GR), který je žákem světoznámého Mistra Thajských Terapií Pichesta (Th). V lednu 2019 se učím Thajskou terapii přímo u Pichesta v buddhistickém klášteře v Chiang Mai.
Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda.
Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki.
Po 9 letech studia alternativní medicíny a východních nauk jsem pro ženy vytvořila RITUÁLY OMLAZENÍ, každodenní sestavu, kterou se naučíte na stejnojmenném workshopu. Zařadila jsem tam ty nejlepší a nejúčinnější techniky, které jsem se u svých učitelů naučila.
Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejraději jsem maminkou. Využijeme všechno, co jsem se o omlazení za 10 let studia východních technik naučila od svých učitelů a mistrů, a čím sama živím svůj život.
🌸Rezervace NUTNÁ http://www.ritualyomlazeni.cz🌸
Těším se na vás!

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal