Workshop- SmartEmailing prakticky Ostrava

mapa není k dispoziciDatum - čas
21.05.2019
9:30 - 16:00

Místo konání
Impact Hub Ostrava

Kategorie


SmartEmailing prakticky

„Známe SmartEmailing a známe chyby, které zákazníci nejčastěji dělají.“
Seznamte se se základními funkcemi SmartEmailingu. Postavte si základní kameny, na které se můžete spolehnout a dále na nich stavět. Vše potřebné si můžete nastavit přímo na místě.
Pomůžeme vám.

WORKSHOP BUDE ČISTĚ PRAKTICKÝ
Ačkoliv je SmartEmailing intuitivní a jistě se ho naučíte ovládat sami, školení vám pomůže zorientovat se v aplikaci rychleji a především nedělat zbytečné chyby, pokusy a omyly. Naučíme vás SmartEmailing nejen používat, ale ještě vám poradíme, jak jej nastavit, aby fungoval na autopilota, bez nutnosti vaší pozornosti. Objevíte kouzlo kampaní, které nastavíte jednou a pracují za vás celé měsíce.

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?
👍 Nové klienty – Ať už máte účet Free do 200 kontaktů na zkoušku, přešli jste od konkurence, nebo opouštíte vlastní nástroj.
👍 Zkušenější klienty, kteří si chtějí osvěžit základy – Už jste s námi nějaký pátek, ale teprve teď máte čas a chuť začít se email marketingu věnovat pořádně a potřebujete si ověřit základy.
👍 Reklamní agentury a volnonožce – Klienti u vás poptávají správu kampaní ve SmartEmailingu a vy jim chcete ukázat, že to hravě zvládnete.

Na workshop se můžete přihlásit ZDE: https://www.smartemailing.cz/workshop/

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal