Yin Yang yoga s Magdalénou

nahrávám mapu....Datum - čas
17.02.2019
17:30 - 19:00

Místo konání
Centrum Lotos Ostrava

Kategorie


Yin Yang yoga

— OTEVŘENÉ LEKCE JÓGY V OSTRAVĚ —

Nedělní Yin Yang yoga je spojení rychlejší a klidnější formy ásan.

Během lekce se postupně zahřejeme, posílíme, stabilizujeme páteř, najdeme balanc v balančních pozicích, budeme zkoušet nové pozice a vracet se ke starým známým a prohlubovat je. V druhé polovině lekce postupně přejdeme do ásan, ve kterých vydržíme i několik minut. To z toho důvodu, abychom se dostali až k pojivové tkáni – fasciím, tzv. ochrannému obalu, který obaluje všechny prvky lidského těla. Každý sval, každé svalové vlákno, každý orgán, mozek, oči mají vlastní ochranný fasciální obal.

A proč protahovat fascie?

V gravitaci funguje lidské tělo spíše jako stan než jako dům. Čím vyšší je míra napnutí myofasciální sítě, tím vzpřímenější a většinou i bez bolestí bude „lidský stan“. Nuže?

Na závěr lekce přidáme dechová cvičení a sladkou přesladkou savásanu, nebo-li závěrečnou meditaci.

A protože každý den je jiný, něčím jedinečný, i naše lekce se budou od sebe čas od času lišit…

Lekce má trvání 90-ti minut.

Cena za lekci je 150,- Kč, možnost zakoupení zvýhodněných vstupů na místě.

S sebou na lekci si rozhodně nezapomeňte pohodlné oblečení, ponožky na závěrečnou savásanu (cvičíme bez bot!) a ideálně čistou neperlivou vodu.

Ve studiu jsou k dispozici podložky, yoga bloky, popruhy, bolstery, wheely nebo deky. Pokud už ale máte svou milovanou jógamatku, určitě ji nenechte doma ležet v koutě.

Špatná nálada? Ještě nikdo nikdy neřekl.. „Kéž bych dnes nešel na jógu.. “ takže dobrá nálada je během i po lekci zaručena.

Kapacita je 16 jogínů na lekci. Proto, v případě že chcete přijít na lekci, prosím zaklikněte VŽDY ‚zúčastnit se‘ v pravém horním rohu Události. Pokud nemáte možnost rozbalit událost, stačí napsat krátkou zprávu.

Lekce probíhá za účasti nejméně 5-ti jogínů, proto je důležité dát včas vědět mě i ostatním, a to včasným odhlášením z lekce nebo opět zasláním krátké zprávy.

V případě dodatečných dotazů prosím pište do zpráv.

Těším se na viděnou na lekci.

Magdaléna

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal