Zdraví ve mně, zdraví v nás

nahrávám mapu....Datum - čas
14.07.2019 - 20.07.2019
15:00 - 14:00

Místo konání
Holos Centrum

Kategorie


Zdraví ve mně, zdraví v nás

Týdenní seminář určený rodičům, dětem, manželským a mileneckým párům, lidem, kteří spolu žijí nebo jednotlivcům, kteří se chtějí na společný život s někým připravit.

Cílem našeho semináře bude systematická práce na poznání nejen sebe sama, ale také Vašich blízkých, s odhalením svých rezerv a možností. Bude využito znalostí z oborů: transpersonální psychologie – holotropního dýchání, psychologie, arteterapie, muzikoterapie, taneční, rodinné a sportovní terapie a dalších.

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

S sebou potřebujete:
Pro proces holotropního dýchání budete potřebovat: deku, napínací prostěradlo, polštářek, bavlněný(!) šátek na zakrytí očí, ručník, dostatečně volný oděv. Věci pro pobyt v přírodě (spacák, karimatku, hygienické potřeby, případně i stan), dostatek oblečení pro sport a práci s hlínou, plavky, přezůvky do budovy, kartičku pojištěnce, baterku, psací potřeby a blok, dvě bílá bavlněná trika na arte, hrací nástroje, bubny, chrastítka, nějakou tu hračku na mazlení, doporučujeme kolo, dobrou náladu, chuť a výdrž na sobě pracovat.

Ubytování a stravování:
-ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru
-nebo ve vlastním spacáku ve společných prostorech Centra nebo ve vlastním stanu na zahradě
-cena včetně celodenní domácí stravy

Cena semináře:
Cena vč. ubytování v pokoji a celodenní stravy: 6400 Kč
Cena se slevou za spaní ve vlastním spacáku: 5900 Kč
Pro rodiny se třemi a více členy 10% sleva

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal