Zkurvení Havlisti – Divadlo Komediograf

nahrávám mapu....Datum - čas
23.04.2019
20:00

Místo konání
Garage Club

Kategorie


Zkurvení Havlisti

Přátelé divadla,

jako první přivážíme do Ostravy premiérové představení Divadla Komediograf ZKURVENÍ HAVLISTI s Daliborem Gondíkem, Miroslavem Hanušem a Tomášem Měcháčkem.
Vstupenky v ceně 390,-Kč na sezení od 5.řady, 490,-Kč na sezení 1.-5. řada a VIP balkón lze již zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ DO PÁTKU 12 – 20 hodin! Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 725 524 700.

ZKURVENÍ HAVLISTI

(komedie z naší sauny)

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu.

Hubert, Bořek a Vladan chodí pravidelně do té naší krásné sauny. Prohřát se. Vyplavit toxiny a utužit zdraví. A taky si popovídat. Probrat současnou společnost. Politiku. Zdravotnictví. Ekonomiku. Fotbal. Autobazary. Evropskou unii. Raketové motory. Chemické procesy v listech rostlin. Kulturu a vatu. Trochu popřemýšlet o tom, kam se ten svět vlastně sype.

Se vzrůstající teplotou jejich těl stoupá i jejich nasazení. Angažovanost. Chvílemi se rozpálí do běla. Jak to dneska známe. Máte-li také zájem o lidstvo, tak přijďte, tihle chlapíci vás nakopnou určitě správným směrem.

Poznámka autora:

Všimli jste si toho, že dnes lidi pořád na všechno nadávají? Místo aby žili?

Účinkují: Miroslav Hanuš, Dalibor Gondík, Tomáš Měcháček

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal